یک ست اداری زیبا میتواند در برند سازی و اعتماد سازی برند شما نقش آفرینی کند. داشتن ست کامل اداری برای شرکت ها و مجموعه هایی که در بیزینس جدی هستند یکی از ملزومات است.
تیم طراحی آقای دیزاین طراحی ست کامل اداری را با کیفیت بالا و استاندارد های جهانی انجام میدهد.

ست اداری چیست؟

به مجموعه ای از ملزومات چاپی هر شرکت یا برند گفته می شود که با حفظ لوگو، طرح و رنگبندی یکسانی طراحی می شوند که میتواند شامل اقلامی از جمله کارت ویزیت، کارت پرسنلی، سربرگA4، سربرگA5، پاکت نامه، سربرگ یادداشت، لیبل، فاکتور، لیبل سی دی و کاور آن، پوشه، خودکار تبلیغاتی و حتی موارد دیگر شود.

اهمیت طراحی ست اداری

داشتن یک ست اداری زیبا و شکیل باعث میشود مشتریان شما در نگاه اول به نظم و دقت شما در تجارتتات پی ببرند و این مورد ناخواسته، موجب جلب اعتماد مخاطب میشود. یک ست اداری دلنشین، دارای لوگویی است که به زیبایی طراحی شده و یک رنگ سازمانی را در کنار سایر اطلاعات تماس مشتری، به همراه دارد و با تخصص حرفه ای، در هر کدام از اقلام چاپی، با تناسب ابعاد، به درستی چیده شده است.
استفاده صحیح و مناسب از لوگو و آرم و نام تجاری در دنیای معرفی کسب و کار های امروز، بسیار دارای اهمیت است.
ست های ‌اداری یا اوراق اداری در یک سازمان به نوعی نشانه هویت، ماهیت و نوع فعالیت سازمان مورد نظر را نشان می دهد.
طراحی ست اداری مهم ترین طراحی برای یک شرکت محسوب میشود.
این طراحی در نهایت همیشه جلوی چشم شماست پس باید برای طراحی آن ظرافت لازم را در نظر بگیرید تا بعد ها پشیمان نشوید.
طراحی ست اداری معمولا به همراه لوگو اصلی و رنگ اصلی برند همراه است.
البته با توجه به هویت شرکت این طراحی انجام میشود. مثلا برخی مواقع ظاهر آن کاملا ساده است پس این نشان میدهد با شرکتی رسمی و دولتی رو به رو هستید.

مزایای طراحی ست اداری

داشتن یک ست اداری زیبا و شیک باعث می شود مشتریان در نگاه اول به نظم و دقت صاحب برند در تجارت پی ببرند.
این موارد به طور نا محسوس موجب جلب اعتماد و رضایت مشتری می گردد.
یک ست اداری زیبا، دارای لوگوی طراحی شده و رنگ سازمانی است، همراه با اطلاعات تماس و ایمیل مورد نیاز مشتری می باشد و به صورت تخصصی و حرفه ای، در هر یک از اقلام چاپی، با تناسب اندازه در ابعاد متنوع به درستی چیده شده است.

ست اداری کامل

تعرفه طراحی

در بسته ی پیش فرض ست اداری، تیم طراحی آقای دیزاین طراحی کارت ویزیت دو رو، سربرگ A4 و A5 و یادداشت، پاکت A4 و A5 و پاکت سی دی را انجام میدهد که هزینه ی طراحی این پکیج کامل 1 میلیون تومان می باشد. در صورتی که اقلام دیگری لازم به طراحی باشد، هزینه ی جزئی بابت آن دریافت می شود که مشتریان عزیز میتوانند در فرم سفارش این اقلام را مشخص کنند.

اقلام ست اداری

طراحی ست اداری شامل چند بخش اصلی و چند بخش فرعی است.

موارد لازم در ست اداری:

کارت ویزیت سربرگ A4 و A5 سربرگ یادداشت پاکت A4 و A5 پاکت سی دی

موارد دیگری هم وجود دارند که با توجه به نیاز مشتریان طراحی می شود:

فاکتور پاکت ملخی فولدر(پوشه) خودکار تبلیغاتی لیبل و …

مهم‌ترین اصول طراحی ست اداری

هماهنگی یکی از مهم‌ترین اصول طراحی ست اداری است که زیبایی و نظم را در حوزه‌های گوناگون به‌همراه می‌آورد. طبق اصول طراحی ست اداری، این ست باید از هماهنگی درونی و بیرونی برخوردار باشد. هماهنگی درونی به معنای هم‌شکل بودن طراحی اقلام گوناگون از لحاظ خطوط، انحناها و رنگ‌بندی است.

منظور از هماهنگی بیرونی در اصول طراحی ست اداری، همگون بودن طراحی ست اداری با سایر طراحی‌های خارج از این ست است؛ مثلا هماهنگی ست اداری با طراحی رابط کاربری وب‌سایت و هماهنگی همه‌ی طرح‌ها با رنگ سازمانی.

توجه به موضوع فعالیت نکته‌ی مهم دیگری در اصول طراحی ست اداری است و به‌خصوص برای کسب‌وکارهایی که قبل از طراحی ست اداری، هویت بصری برای سازمان خود نساخته‌اند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. مثلا ست اداری یک دفتر حقوقی باید رنگ‌های رسمی‌ داشته باشد یا ست اداری کسانی که در حوزه‌ی پوشاک کودک فعالیت می‌کنند، بهتر است با رنگ‌های شاد و پرانرژی طراحی شود.

به‌خاطر داشته باشید که هنگام طراحی ست اداری، کامل بودن اطلاعات ضروری کسب‌وکار شما اهمیت بسزایی دارد. پس در طراحی ست اداری خود ذکر اطلاعاتی مثل آدرس پستی، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و آدرس پست الکترونیکی را مدنظر قرار دهید.

از دیگر نکات مهم در اصول طراحی ست اداری، رعایت استانداردهای مربوط به اقلام استفاده‌ شده است؛ به‌عنوان مثال اندازه استاندارد سربرگ A4 وA5 است. با استفاده از اصول طراحی ست اداری از ایده‌های خلاقانه و کاربردی بهره ببرید تا بتوانید به نتیجه‌ای ایده‌آل و منحصر به‌ فرد برسید.