بلاگ آموزشی

Logo design Brief
طراحی لوگو

3 مرحله ی نوشتن بریف طراحی لوگو

از مهمترین بخش های سفارش طراحی لوگو، رساندن منظور و سبک مورد علاقه ی سفارش دهنده به طراح لوگو است. با نوشتن یک بریف طراحی لوگو مناسب و کامل، میتوانیم به طراح لوگو کمک کنیم تا بهترین نتیجه را از سفارش خود بگیریم.

web design vs. web development
طراحی وب

طراحی وب یا توسعه ی وب؟ چه فرقی دارند و کدام یک را باید انتخاب کنیم؟

خیلی از ما در عمل نمیدانیم که برای طراحی سایتمان نیازمند یک طراح وب یا توسعه دهنده ی وب هستیم؟ اصلا شاید با این عناوین شغلی آشنایی نداشته باشیم. در این مقاله به بررسی این دو نقش مهم در طراحی سایت میپردازیم.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین چیست؟

طراحی گرافیک (Graphic Design) “هنر خلق محتوایی بصری برای رساندن پیامی خاص یک هنر، حرفه مبتنی بر ارتباطات بصری است که سعی در انتقال پیام با اهداف خاص به گروه های مورد نظر پیام می باشد.

Logo Sample
طراحی لوگو

انواع لوگو (معرفی 7 سبک طراحی لوگو)

هرچند لوگو ها از نوشته و عکس تشکیل شده اند ولی هر کدام از این موارد میتواند به برند شما حس متفاوتی بدهد. بخاطر اینکه لوگو اولین چیزی است که مشتریان شما میبینند، باید مطمئن شوید که بهترین نوع را متناسب با برند خود انتخاب می کنید.

طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافیک یکی از شیوه‌های مرسوم تولید محتوا در دنیاست که روز به روز به محبوبیت آن افزوده می‌شود. اینفوگرافیک مثل نقشه‌ای پر از اطلاعات است. اگر می‌خواهید مفاهیم پیچیده را به صورت خلاصه برای خواننده بازگو کنید و  در کمترین زمان آن را در ذهن مخاطبتان ثبت کنید بهترین فرمت ارائه اینفوگرافیک می‌باشد. در این مقاله با انواع اینفوگرافیک ها و نرم‌افزارهای طراحی اینفوگرافیک آشنا خواهید شد، با ما همراه باشید.