کارت ویزیت

یکی از مهمترین ملزومات هر کسب و کاری کارت ویزیت است. این ابزار برندینگ باید مانند سایر وسائل مثل لوگو، کاتالوگ، بروشور و … با هویت برند شما سازگاری داشته باشد. یک کارت ویزیت خلاقانه و زیبا میتواند برند شما را در ذهن مخاطبان ماندگار کند. از کارت ویزیت میتوان برای دادن اطلاعات تماس شرکت خود از قبیل تلفن، آدرس، ایمیل و حتی سمت سازمانی خود یا اطلاعات دیگر دلخواه استفاده کرد.
این ابزار کاربری دیگر صرفا مخصوص طراحان و صنایع خلاق نیست بلکه برای هر نوع کسب و کاری اعم از بزرگ یا کوچک ضروری است.

سفارش کارت ویزیت

راه های مختلفی برای سفارش طراحی کارت ویزیت وجود دارد. اولین راه و کم هزینه ترین راه استفاده از طرح های آماده و قالب های خام است که خیلی از وبسایت های طراحی این خدمات را به صورت رایگان و پولی ارائه می دهند. از مزیت های این روش این است که دست شما در شخصی سازی این قالب ها باز است و میتوانید کاملا جزئیات را کنترل کنید.

البته با توجه به اینکه این طرح ها آماده هستند، امکان پیاده سازی همه نوع طرح و شکلی امکان پذیر نیست. با توجه به اینکه حوزه ی کسب و کار شما شاید کاملا با حوزه ی کارت ویزیت طراحی شده فرق کند، ایده های جالب و خلاقانه را نمیتوانید به صورت حرفه ای پیاده سازی کنید.

راه دیگر استخدام طراحان حرفه ای برای اجرای یک ایده ی خلاقانه و زیبا است که با توجه به اینکه این طراحان دائما با طراحی چنین اقلامی سر و کار دارند و از نرم افزار های حرفه ای طراحی استفاده می کنند، این گزینه میتواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که نیازمند یک طرح خاص و منحصر بفرد هستند باشد.

گروه طراحی آقای دیزاین با بکارگیری طراحان حرفه ای در این زمینه، به مشتریان خود طرح های کاملا خاص و منحصر به فرد ارائه می دهد.

ضرورت و اهمیت داشتن کارت ویزیت

با پیشرفت تکنولوژی روابط تجاری و بیزینسی از حالت حضوری و فیزیکی تغییر شکل یافته اند و جای خود را به فضای اینترنت داده اند.
با اینکه ارتباطات معمولا به صورت غیرکاغذی انجام میپذیرد، کماکان یک نوع از مکاتبات هنوز هم به صورت چاپی و کاغذی انجام میشود و آن هم کارت های ویزیت هستند.
در دنیای کنونی هنوز هم از این ابزار مفید جهت انتقال اطلاعات کاری و بیزینسی استفاده می شود.

بعضی از دلایلی که هنوز نیاز داریم که از کارت ویزیت استفاده کنیم به این شرح است:

 

1. بازاریابی برای برند


نه تنها با کارت ویزیت اطلاعات تماس شما رد و بدل می شود بلکه صورت کلی از برند و کسب و کار شما را به مخاطب نمایش می دهد.

 

2. القای حرفه ای بودن و آمادگی جهت همکاری


چیزی که مخاطب می بیند یعنی همه چیز. وقتی که شما کارت ویزیت خود را به شخصی میدهید یعنی شما در آن حوزه حرفه ای هستید و برنامه دارید.

 

3. سریع تر بودن نسبت به دادن اطلاعات به صورت دیجیتال


با اینکه برنامه ها و راهکار های مختلفی مخصوصا در تلفن های هوشمند قرار داده شده است تا اطلاعات خود را به مشتری بدهید باز هم دادن کارت ویزیت به مشتری می تواند خیلی سریع تر و دم دستی تر باشد.

 

4. نداشتن تلفن یا ابزار های بازیابی بعضی از مشتریان


بعضی از مشتریان حالت سنتی و قدیمی خود را کماکان حفظ کرده اند و دادن اطلاعات تجاری به بعضی از آنها به صورت دیجیتال بعضا ممکن نیست.

 

5. اهمیت کارت ویزیت در تجارت جهانی


در بعضی مناطق خود کارت ویزیت از اهمیت بالایی برخوردار است و با احترام خاصی با آن برخورد می شود.

اینها فقط بعضی از دلایلی بود که به ما اهمیت و ضرورت داشتن یک کارت ویزیت گیرا و خاص را می رساند.

اطلاعات لازم به ذکر در کارت ویزیت

کارت ویزیت معمولا شامل اطلاعات ضروری و مهم تماس می باشد. هر چقدر یک کارت ویزیت خاص و زیبا طراحی شود ولی اطلاعات درستی درون آن گنجانده نشود، کمکی به کسب و کارتان نخواهد کرد. در کارت ویزیت باید مهم ترین و اصلی ترین اطلاعات شما قرار داده شود و اطلاعات غیر ضروری باعث به حاشیه رفتن اطلاعات اصلی می شود. در نتیجه هر چقدر کارت ویزیت ساده تر و خالی تر باشد بیشتر به چشم می آید.
حتی بعضی لوگو های شلوغ و پر زرق و برق می توانند از کارایی و گیرایی کارت ویزیت شما کم کنند.
پس در اطلاعاتی که میخواهید در کارت ویزیت شما گنجانده شود باید نهایت دقت را کنید.

اطلاعات کارت ویزیت میتواند شامل هر کدام از موارد زیر شود:

نام برند یا شرکت
عنوانی کوتاه در توصیف کسب و کار
شماره تلفن
شماره همراه
شماره فکس
نشانی محل کار
کد پستی
آدرس ایمیل
آدرس سایت
شماره ثبت
نشانی اینترنتی
و موارد دیگر

تیم طراحی آقای دیزاین متناسب با نیازمندی و سلیقه ی شما، طراحی کارت ویزتتان را به بهترین وجه انجام میدهد.

کارت ویزیت

تعرفه طراحی

تیم آقای دیزاین با تمرکز بر حوزه ی طراحی، خدمات طراحی کارت ویزیت را به صورت حرفه ای انجام میدهد. شما پس از سفارش طراحی و آماده شدن طرحتان میتوانید آن را به چاپخانه ی دلخواه خود جهت چاپ تحویل دهید.
قیمت طراحی یک رو کارت ویزیت 130 هزار تومان و دو رو 200 هزار تومان می باشد.
از مزایای سفارش از مجموعه ی ما این است که سفارشات به صورت لایه باز و با همه ی متعلقات طرح تحویل مشتری می گردد.

انواع کارت ویزیت بر اساس اندازه

ابعاد مختلفی برای کارت ویزیت وجود دارد که معمولا در بین آنها سایز ۹ (طول) در ۶ (عرض) بیشترین میزان استفاده را دارد. خروجی این اندازه بعد از برش ۸٫۵cm در ۵٫۵cm به شما تحویل داده میشود. این سایز دقیقا هم اندازه ی کارت های مترو و عابر بانک  و از پرکاربردترین اندازه های کارت ویزیت در ایران است.

یکی دیگر از ابعاد محبوب کارت ویزیت مربعی است که ۶ در ۶ سانتی متر است که بعد از برش خروجی این سایز ۵٫۵ در ۵٫۵ سانتی متر به شما تحویل داده میشود.

ابعاد دیگری هم برای کارت ویزیت وجود دارد که با توجه به سلیقه شما و خلاقیت طراح انتخاب می شود که میتوان به کارت ویزیت های دایره ای یا هشت ضلعی اشاره کرد.